Penzión Tilia

10 x apartmánové izby | kapacita 22 lôžok

Penzión Tilia sa nachádza na Zemplínskej Šírave v rekreačnom stredisku Hôrka, 200 m od piesočnatej pláže so štrkovitým dnom, ktoré je zárukou čistej vody. Je určený hlavne pre rodiny s deťmi.

„Penzión Tilia prevádzkuje celoročne.“
Blízke Hipocentrum dáva veľké možnosti pre tých, ktorí radi jazdia na koňoch. Na svoje si prídu aj priaznivci tenisu v susednom športovom areáli. Zóna zábavy /diskotéky, letné kino, kolotoče…/ je v dostatočnej vzdialenosti od penziónu, takže prostredie poskytuje kľud. Reštaurácia je vzdialená len 20 m. Parkovanie áut je bezplatne priamo pod terasami apartmánov.

.: Bezbarierový prístup ::

 

.: Areál penzióna Tilia ::

 

Stravovanie :
Kuchyňa je vybavená chladničkou, varičom, rýchlovarnou kanvicou, drezom s teplou vodou, riadom, pomôckami na varenie a príborom.

Ďalšie možnosti :
Rodinné oslavy, firemné školenie, školu v prírode, školské výlety, v prípade požiadavky zabezpečíme celodenné stravovanie

Ďalej ponúkame :
Pre ubytovaných hostí požičiavame horské bicykle a pre náročnejších organizujeme cyklotúry so sprievodcom do okolitých hôr a blízkeho okolia.

V mesiacoch jún a september ponúkame týždňové a víkendové pobyty zamerané na aktívny odpočinok pozostavajúci z cykloturistiky, jazdy na koni, rybolovu, tenisu a pešej turistiky spojenú s hubárením. Penzión Tilia ponúka pobyt na Silvestra pre skupiny, ale aj jednotlivo. K príjemnému posedeniu slúži pivnica s kozubom, kuchyňou, barovým pultom a sociálnym zariadením.

Pre firmy :
Výhodné a veľmi vhodné ubytovanie pre firmy pracujúce v okolí Michaloviec. / vlastná kuchyňa , dojednanie hotovej stravy v susednom penzióne, vlastné parkovisko… 

 wifiZemplinska sirava Penzión Tilia

GGPKG_PLUGIN_ERROR_HTML5_REQUIRED