Chatová osada Zrub

6 zrubových chát | kapacita 42 lôžok

Veľký altánok s kozubom | kapacita 45 osôb

Chatová osada sa nachádza na brehu Vinianskeho jazera. Jeho nádhrerne situovaná poloha v malebných Vihorlatských vrchoch pod vrchom Kyjov / 821 m.n.m. / a teplá voda, vhodná na kúpanie už od mája, ho predurčuje na to, aby bolo najnavštevovanejším rekreačným strediskom Zemplína. Chaty sú v tieni dubového lesa, ktorý zabezpečuje príjemný chládok. Sú vzdialené od hlavnej pláže 100 m. Súčasťou chatovej osady je nový altánok s kozubom a sedením pre 45 osôb . Určený je pre ubytovaných hostí, ale mimo sezóny aj pre spoločenské posedenie a oslavy spojené s grilovaním.


Stravovanie :
V každej chatke je kuchynka s kompletným vybavením ( chladnička, varič, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad a príbor ),sociálne zariadenie a sprcha s teplou vodou. Reštaurácia je vo vzdialenosti iba 20 m.

Ďalšie možnosti :
Pre ubytovaných hostí požičiavame horské bicykle a pre náročnejších organizujeme cyklotúry so sprievodcom do okolitých hôr a blízkeho okolia.

Autá návštevníkov je možné parkovať priamo na asfaltovom parkovisku pred chatovou osadou.

Okolie :
V neďalekom stredisku Hôrka na Zemplínskej šírave je Hipocentrum, letné kino a športový areál – tenis, volejbal, basketbal, stolný tenis, minigolf, ktoré dávajú veľké možnosti jednak športového a aj kultúrneho vyžitia.

Aktivný odpočinok :
V mesiacoch jún a september ponúkame týždňové a víkendové pobyty zamerané na aktívny odpočinok pozostavajúci z cykloturistiky, jazdy na koni, rybolovu, tenisu ja na Vinianskom jazere a pešej turistiky spojenú s hubárením.

Ďalej ponúkame :
Rodinné oslavy, firemné školenie, školu v prírode, školské výlety, v prípade požiadavky zabezpečíme celodenné stravovanie

 

360° Virtuálna prehliadka

GGPKG_PLUGIN_ERROR_HTML5_REQUIRED

 360_virtualneZemplinska sirava Chatová osada Zrub